Služby

Tvorba webových stránek není pouze o zprovoznění redakčního systému a nainstalování hezké šablony. Tvorbu je třeba pojmout komplexně, od cílové skupiny uživatelů až po SEO optimalizaci a zabezpečení. V současné době se zaměřuji na práci s redakčním systémem WordPress. Nepoužívám hotové (placené) šablony ani subdodavatele. Za svou práci ručím sám osobně.

Služby (www.hauge.cz)

Tvorba webových stránek

Vytvářím jednoduché i složitější webové stránky pro firmy, jednotlivce či neziskové organizace. Jsem schopen navrhnout optimální řešení přímo pro Vás. V rámci tvorby stránek (projektů) poskytuji bezplatné poradenství k souvisejícím službám.

Správa webových stránek

Zajistím Vám kompletní správu vaší prezentace ve smyslu správy obsahu, aktualizací, zálohování, vylepšení či hromadného zpracování dat. Pokud hledáte spolehlivého webmastera pružně  reagujícího na Vaše požadavky, můžete se na mě s důvěrou obrátit.

Optimalizace webových stránek

Připadá Vám Váš web pomalý? Zjistím co Vaše stránky zpomaluje a provedu vhodnou optimalizaci. Samozřejmostí je záloha původního stavu a report „před“ a „po“. Jak je na tom Váš web můžete zjistit například pomocí služby Pingdom.

Zabezpečení webových stránek

Jsou Vaše webové stránky bezpečné? Otestujte si Váš WordPress pomocí služby WPSEC. Nabízím Vám pokročilé zabezpečení Vašich stránek s ohledem na Vaše potřeby. Pokud nechcete nic ponechat náhodě, kontaktujte mě!

Řešení problémů

Potýkáte se s nějakým problémem a nevíte si rady? Řeším problémy uživatelů s redakčním systémem WordPress všeho druhu (nedostupnost, chybné odkazy, nezobrazování obrázků atd. atd.). Máte problém s webem? Rád Vám pomůžu.

Služby zdarma

Důvěryhodným zvířecím útulkům (azylům pro zvířata) nabízím výrobu webových stránek zcela zdarma vč. následné správy, aktualizací a úprav. Pokud chcete přenechat starosti s webem někomu kdo tomu rozumí, ozvěte se.