Služby

Webové stránky na míru a další služby

Nabízím tvorbu webových stránek s redakčním systému WordPress. WordPress nabízí pohodlnou administraci, kde si zvládnete spravovat veškerý obsah. Útulkům pro zvířata (psi, kočky …) nabízím tvorbu a správu webových stránek zcela zdarma.

Tvorba webových stránek

Vytvořím pro vás rychlé a přehledné webové stránky na míru s redakčním systémem WordPress. Zaregistruji vám vhodnou  doménu a kvalitní webhosting.

Správa webových stránek

Zajistím vám profesionální správu webových stránek. Požadavky řeším rychle, spolehlivě a bez zbytečného odkladu. Aktuálně spravuji desítky webů!

Proč je rychlost webových stránek důležitá?

Rychlost by měla být pro jakéhokoliv provozovatele webových stránek prioritou. Nejen kvůli SEO, ale už z toho důvodu, že Rychlost načítání velmi ovlivňuje uživatelský komfort. Rychlost webu je jedním z tzv. on-page faktorů, které mají přímý dopad na SEO a má tedy i přímý vliv na pozici vašeho webu v organickým výsledcích vyhledávání.

Test rychlosti webových stránek
(Pomalé stránky? Kontaktujte mě.)

Proč jsou důležité bezpečností hlavičky?

Bezpečnostní hlavičky (Security Headers) jsou základem zabezpečení webových stránek. Nasazením hlaviček chráníte webové stránky před různými typy útoků. Bezpečnostní hlavičky chrání proti XSS útokům, code injection, clickjackingu a dalším hackerským metodám.

Test HTTP hlaviček (bezpečnost)
(Chybějící hlavičky? Kontaktujte mě.)

Optimalizace webových stránek

Připadá Vám Váš web pomalý? Zjistím co vaše stránky zpomaluje a provedu vhodnou optimalizaci. Samozřejmostí je záloha původního stavu a report „před“ a „po“. Jak je na tom Váš web můžete zjistit například pomocí služby Pingdom.

Zabezpečení webových stránek

Jsou Vaše webové stránky bezpečné? Otestujte si Váš WordPress pomocí služby WPSEC. Nabízím Vám pokročilé zabezpečení Vašich stránek s ohledem na Vaše potřeby. Pokud nechcete nic ponechat náhodě, kontaktujte mě!

Otestujte si web!

Otestujte si Vaše webové stránky a okamžitě zjistite, v jaké kondici se váš web aktuálně nachází. V případně špatných výsledků se na mě můžete s důvěrou obrátit.

Řešení problémů

Potýkáte se s nějakým problémem a nevíte si rady? Řeším problémy uživatelů s redakčním systémem WordPress všeho druhu (nedostupnost, chybné odkazy, nezobrazování obrázků atd. atd.). Máte problém s webem? Rád Vám pomůžu.

Služby pro útulky ZDARMA

Důvěryhodným zvířecím útulkům (azylům pro zvířata) nabízím výrobu webových stránek zcela zdarma vč. následné správy, aktualizací a úprav. Pokud chcete přenechat starosti s webem někomu kdo tomu rozumí, ozvěte se.

Přejít nahoru